Онлайн-школа нянь
LANDING.COURSE.COST
2250 UAH

Онлайн-школа нянь

COURSE_LANGUAGE: Українська
LANDING.COURSE.TOTAL_COUNT: 8
LANDING.COURSE.TOTAL_DURATION: 02:58:56
PROMO_VIDEO
LANDING.COURSE.DESCRIPTION
ОНОВЛЕННЯ: КУРС ДОСТУПНИЙ БЕЗКОШТОВНО, ЯКЩО ЛЮДИНА БУДЕ ЗАЛУЧЕНА В БАіДІ ХАБ 75 ДНІВ. ЗВЕРТАЙТЕСЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПОШТУ!

Мене називають Галина Плотницька. Я – пенсіонерка і «по сумісництву» бабуся з більш як 12-річним стажем виховання 4-х онуків, за освітою - педагог. А ще – голова правління громадської організації пенсіонерів «БА І ДІ КЛУБ».
Ще наприкінці 2019 року ми організували соціальне підприємство “Ba & Di Freelance”, яке дає можливість пенсіонерам та людям віком 45+ опанувати нові професії та знайти собі роботу, зокрема професію няні. І тоді ж провели першу Школу Ба-фрілансерів нянь, згодом ще одну. Та з приходом пандемії зрозуміли, що навчання, бодай його теоретичну частину, слід переводити в онлайн. Так з’явилася ідея записати Курс.
До нього ми зібрали думки, бачення і поради сучасних психолога, педагога, фасилітаторів та навіть невролога-реабілітолога і інших фахівців про те, чому і як краще комунікувати з дітками молодшого шкільного та дошкільного віку. Його основою став досвід. Тому, думаю, він буде корисним не тільки потенційним няням, а й батькам, бабусям та дідусям.
По закінченню курсу ви зможете пройти тестування та отримати при бажанні електронний Сертифікат.
Тож приємного, а, головне, - корисного вам перегляду і навчання.

Проєкт реалізується за підтримки Малих Грантів Теплого Міста
LANDING.COURSE.AUTHOR
Плотницька Галина
LANDING.COURSE.PROGRAM
Психологічні особливості дітей дошкільного та молодшого віку
LESSON_DURATION: 39:34
Розкриваються психологічні особливості дошкільного і молодшого шкільного віку. Основна увага акцентується на нормативних кризах розвитку. Виокремлюються криза трьохрічок, криза 6-7 років. Дається аналіз провідним видам діяльності, де в дошкільному дитинстві – це сюжетно-рольова гра, а в молодшому шкільному віці - навчальна діяльність. Звертається увага на особливості розвитку психіки дитини(мислення, увага, пам'ять та ін.).Особлива увага приділяється ролі соціального оточення (сім’я, дошкільні заклади, школа, вихователі) у розвитку особистості дитини.
Чому не слухаються діти Частина 1
LESSON_DURATION: 29:29
https://badi.in.ua
Чому не слухаються діти Частина 2
LESSON_DURATION: 12:07
Правила супроводу дітей
LESSON_DURATION: 04:59
«Правила супроводу дітей»
Закон України "Про охорону дитинства"
Стаття 201. Особливості перебування дітей у закладах, у яких провадиться діяльність у сфері розваг, або закладах громадського харчування
Діти віком до 16 років з двадцять другої до шостої години можуть перебувати у закладах, у яких провадиться діяльність у сфері розваг, або закладах громадського харчування лише в присутності принаймні одного з батьків чи іншого законного представника дитини або особи, яка її супроводжує і несе за неї персональну відповідальність.
На які заклади поширюється заборона та що вважати нічним часом?
Щодо часу — тут все просто. Дітям заборонено самим перебувати у закладах, у яких провадиться діяльність у сфері розваг, або закладах громадського харчування з 22:00 до 06:00.
Щодо закладів, то громадськими місцями вважають парки, вулиці, території шкіл та дитячих садків, будинки, під’їзди і сходи, дитячі та спортивні майданчики, кафе, громадський транспорт. Особливо виділені місця, які негативно впливають на здоров’я дітей, їх моральність і психіку. Це – бари, нічні клуби, дискотеки, гральні заклади, лазні, готелі, магазини з товарами сексуального характеру, алкогольної продукцією і т. д.
Хто повинен супроводжувати дитину в розважальному закладі після 22:00?
• один із батьків;
• законний представник дитини;
• особа, яка її супроводжує і несе за неї персональну відповідальність.
Яка відповідальність передбачена?
За порушення вимог законодавства щодо порядку перебування дітей у закладах, де провадиться діяльність у сфері розваг, або в закладах громадського харчування, передбачена відповідальність як для суб’єктів господарювання, так і для батьків.
Посадових осіб підприємств, установ, організацій сфери розваг або громадського харчування очікує штраф – від 20 до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 340 до 850 гривень). За повторне порушення протягом року – від 850 до 1700 гривень.
Що стосується батьків або законних представників дитини, то вперше до них можуть застосувати попередження або накладення штрафу від 850 до 1700 грн. За вчинення такого правопорушення повторно протягом року передбачено штраф від 1700 до 5100 грн.
Довідково: Дитина – це особа віком до 18 років (повноліття). Малолітня дитина – дитина віком від 0 до 14 років. Неповнолітня – з 14 до 18 років, – про це йдеться у Законі України «Про охорону дитинства».
ПДР:
Пішоходам забороняється:
a) Виходити на проїзну частину, не впевнившись у відсутності небезпеки для себе та інших учасників руху;
б) раптово виходити, вибігати на проїзну частину, в тому числі на пішохідний перехід;
в) допускати самостійний, без нагляду дорослих, вихід дітей дошкільного віку на проїзну частину;
Загальні положення виїзду з України неповнолітніх:
Умови перетину кордону України встановлюються Правилами перетинання державного кордону громадянами України (затв. постановою КМУ від 27.01.1995 р. №57 у ред. постанови КМУ №534 від 16.10.2014 р.) Щодо перетинання кордону неповнолітніми громадянами див. пп. 3 - 7.
Громадяни України, які досягли 16 річного віку, можуть самостійно виїжджати з України.
Громадяни України, які не досягли 16-річного віку, можуть виїжджати за кордон:
а) у супроводі обох батьків; б) у супроводі одного з батьків (за умови наявності нотаріально засвідченої згоди від другого з батьків; або без такої згоди - у наведених нижче випадках); в) у супроводі осіб, уповноважених батьками, якщо такі особи на момент виїзду з України досягли 18-річного віку (за умови наявності нотаріально засвідченої згоди від обох/одного з батьків. Випадки надання згоди лише від одного з батьків наведені нижче). Нижче розглянуто випадки виїзду з України неповнолітніх до 16 років.
Принципи комунікації з дітьми
LESSON_DURATION: 22:58
При спілкуванні з дитиною варто пам’ятати, що вона – особистість, та дотримуватись наступних принципів:
- Давати право на вибір
- Стиль спілкування розвиває мовлення
- Формувати поняття «меж»
- Не «вчити», а гратися
- У кожній грі має бути зацікавленість обох сторін
- Емоції, і ваші і дитини, мають право на існування. Їх просто потрібно пояснювати.
Спілкуйтесь із дитиною так, наче це – ваш друг, знайомий, близький. Отримуйте Задоволення).
Як не нашкодити особливій дитині
LESSON_DURATION: 15:01
Розмову веде дитячий невролог, лікар функціональної діагностики Тетяна Вікторівна Чанцева

Спокій - запорука успішного першого контакту з дитиною. Кожна дитина знає дистанцію, на яку може підпустити дорослого. Не встидайтесь і не лінуйтесь запитувати у мами, як дитині зручно та звично; що робити, коли дитина стомилась, чи варто розмовляти голосно. Чи були і як проявляються судоми. Ігри, в які грають різні дітки, залежать від психо-моторного розвитку. Тут головне - не заставляти грати у те, що занадто складно. При роботі з дітками з синдромами аутичного спектру важлива акуратність та мінімум сенсорних подразників.
Насильницькі методи розв'язання конфліктів
LESSON_DURATION: 29:24
Етикет няні
LESSON_DURATION: 25:24
1. Формування довіри має три складових: - інформація про себе, яку можна перевірити; - узгодження очікувань мами з тим, що ви можете; - інтерв'ю про дитину. 2. Дитина довіриться вам тільки тоді, коли вам повірить мама. 3. Хизуватися своєю експертністю - наражати себе на поразку. 4. Усім милим не будеш. 5. Любов - запорука терпіння.
LANDING.COURSE.HOW_DOES_LEARNING
LANDING.PREVIEW.ITEM_1
LANDING.PREVIEW.ITEM_2
LANDING.PREVIEW.ITEM_3
LANDING.PREVIEW.ITEM_4
LANDING.COURSE.MOTIVATION